Fundacja Opieki i Jedności Kresowian, Wójt Stanisławowa Kinga Sosińska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Stanisławowie Łukasz Wawryniuk, mają przyjemność zaprosić Państwa wydarzenie muzyczno-historyczne pt. “Zaszum nam Polsko”, które odbędzie się w najbliższy wtorek 10 października o godzinie 19:00 w GOK w Stanisławowie. Podczas koncertu wysłuchamy pieśni, które będą̨ swoistą lekcją historii, miłości i oddania do naszej Ojczyzny. Na scenie usłyszymy wspaniałego artystę, polskiego barda Macieja Wróblewskiego, Koncert „Zaszum nam Polsko” to refleksja nad losami naszego Kraju. Rok 1918, który przyniósł nam upragnioną po latach starań niepodległość, będzie osią naszego wydarzenia. W trakcie koncertu opowiemy o niezwykłych, a zwykłych kilku bohaterach, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości. Mamy nadzieję, że koncert ten będzie okazją do zadumy, wzruszenia i … wdzięczności.

Wstęp na koncert jest darmowy. Serdecznie zapraszamy!

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Kacper Sakowicz – Szef Gabinetu Politycznego w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Głównym organizatorem projektu “Zaszum nam Polsko” jest Fundacja Opieki i Jedności Kresowian.

A Partnerami wydarzenia są: Urząd Gminy Stanisławów, Gminy Ośrodek Kultury w Stanisławowie, Fundacja Polska360, Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy AK, Fundacja Rzeczpospolitej Polonika. Partner medialny: Polska360 TV

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”